В історії завжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство; до таких імен належить ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченко.

12.03.2019 року в нашому садочку пройшло свято, присвячене життєвому шляху Т.Г. Шевченко.

Ведуча Тесленко Ніна Георгіївна разом з дітьми поринула у ті далекі часи, коли Тарасик був маленьким; святковому настрою сприяла добре вбрана зала, в якому проходило свято. Лейтмотивом цього свята був вірш «Садок вишневий коло хати». Діти познайомилися з життєвим шляхом Т.Г. Шевченко. З дитячих вуст лунали пісні та вірші поета, дівчатка виконали «Танок з рушниками». Але самим яскравим був танок, які виконали наші педагоги з вихованцями.

Свято залишило радість в серцях дітей від побаченого.

Розвага

07 березня у нашому дошкільному закладі діти прощалися з зимою та зустрічали весну: святкували «Широку Масляну». Дітям було весело, вони грали, танцювали і співали. Із задоволенням зустріли нашого кухаря, яка пригощала їх млинцями.

Розвага

8 березня – свято жінок, свято весни.

Наш колектив вітає всіх колег: міста Миколаївки зі святом.

Хай пролісок перший дарує вам ніжність

А сонце весняне дарує тепло

У березні вітер несе хай надію

І щастя, і радість, і тільки добро!!!

05 та 06 березня в нашому дошкільному закладі відбулися святкові ранки, на яких наші діти віршами, танцями, піснями вітали своїх рідних матусь та бабусь.

«Мамо, вітаю тебе з 8 березня

Ти в мене найкраща матуся

Бажаю щастя, здоров’я.

Мамуся я люблю тебе» – такі теплі слова дарували діти самим рідним: своїм мамам.

15.02.2019 – Сьогодні у нас свято Стрітення.

В народі його вважають святом зустрічі зими з весною. Наші діти прощалися з зимою та закликали весну.

В дитсадок веселий наш

Запросили ми всіх вас

Стрітення зими з весною

Тут святкується у нас

Старий Новий рік

Розвага

9 січня діти нашого дошкільного закладу відвідали свято «Зимові розваги» у БЦ екологічного виховання. До уваги дітей, театр «Мрія» Ліліани Неп`янової показав виставу «Зимові історії».

Діти отримали максимум позитивних емоцій та яскравих вражень, які потім відтворили в своїх малюнках та роботах з орігамі.

Різдво Христове – довгоочікуване сімейне свято, коли за одним столом збирається родина. В цей день забувають всі образи та бажають всім добра на наступний рік.

В нашому садочку відбулася розвага «З Різдвом Христовим», на якому діти отримали багато позитивних емоцій, яскравих вражень і всім побажали:

Куті смачної

Коляди гучної