Новорічне святкування у нашому садочку:  усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята. В супереч того, що в закладі відсутній керівник музичний, свята пройшли весело, цікаво. Вихователі доклали максимум зусиль,творчості, щоб створити для дітей Новорічну казку.

День Святого Миколая – чисте, світле, добре, традиційне свято, яке з нетерпінням чекають усі діти. Для дорослих – це нагода продемонструвати свою любов, стати на деякий час добрими чарівниками. Діти з особливим нетерпінням чекають перше свято у круговерті щорічних зимових гулянь – День Святого Миколая – покровителя всіх дітей.

В цей день жоден з наших малюків не залишився без подарунків: діти отримали солодощі та смачні запашні яблука.

Осінь золота

День захисту дітей

Прощання з дитячим садочком

День Вишиванки

Участь у конференції

Тиждень безпеки дорожнього руху 21.05.2018р. - 25.05.2018р.

Великдень

Всеукраїнський флешмоб #Тризуб гуртує