За 2018 – 2019 навчальний рік в КЗ ЗДО №3 «Яблунька» було придбано:

• Лампи енергозберігаючі;
  • Миючі, дезінфікуючі засоби та пральний порошок;
  • Стільці офісні;
  • Папір А4;
  • комплекти для раннього розвитку ЕСD.

Відділом освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту для занять з дітьми старшої групи  було придбано:

• мультимедійна дошка;
  • кольоровий принтер;
  • ноутбук;
  • ламінатор.

Працівники дошкільного закладу, батьки та діти виносять подяку Відділу освіти та особисто Бутко Людмилі Леонідівні за таку допомогу у роботі з дітьми.

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Міжнародний День захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, відпочинок, дозвілля.

3 червня 2019 р. в нашому дошкільному закладі пройшла святкова розвага, присвячена Міжнародному Дню захисту дітей. Діти отримали невичерпне задоволення та купу емоцій. Вітаємо всіх дітей нашого міста з цим чудовим святом. Бажаємо мирного неба над головою, турботи, любові від рідних і близьких людей.

Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу, проведенням свята останнього дзвоника та випускних.

31 травня відбувся випускний ранок у нашому дошкільному закладі. Випускний у дитячому садку – це своєрідний перший рубіж для дошкільників та їх батьків, адже попереду нові горизонти і стільки незвіданого і цікавого. Вихователі, затамувавши подих, дивились на своїх вихованців із гордістю. Кожен випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі.

Відповідно до закону України «Про дорожній рух» від 30.06.1994 р. №33353-ХІІ, в дошкільному закладі №3 «Яблунька» був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху з 06.05.2019р. по 12.05.2109р.; була проведена низка заходів до відповідної теми.

Руху правила єдині,

Знати їх усі повинні:

І дорослі і малята

І хлоп’ята і дівчата,

Гноми, ельфи, зайченята,

Всі їх мають шанувати

Має добре знати кожний

Правила про рух дорожній.

Ми пам`ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Не забуваємо: той хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

У нашому дошкільному закладі, на честь вшанування подвигу українського народу педагоги провели:

• Бесіди з дітьми «Відзначаємо День Перемоги»;
  • Тематичні заняття «Голуб примирення із дитячої долоньки», «Маки – символ перемоги»;
  • Урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам.
  • Екскурсія в «Зал бойової слави».

Діти старших груп нашого  дошкільного закладу відвідали  фестиваль робототехніки в ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 міста Миколаївка. Наші вихованці прийняли участь у роботі фестивалю. Дітям було дуже цікаво.

Великдень – одне з найбільших й найшановніших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа.

В нашому дошкільному закладі педагоги провели з вихованцями відповідну роботу: проводили з дітьми бесіди, тематичні заняття; вихователь Тесленко Н.Г. провела з дітьми розвагу «Великдень у дитячому садку». Діти грались, співали, а також командами розмальовували писанки. Дітям було цікаво, у дітей був святковий настрій.

Чорнобильська трагедія

Сьогодні вже це історія України. У ці дні ми вшановуємо людей, які ризикуючи життям і здоров’ям, виконали всій обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління.

З нагоди відзначення цієї трагедії у нашому дошкільному закладі проведено виховні бесіди з вихованцями «Дзвони Чорнобиля» та переглянуто відео фільм «Чорнобиль…».

Вихователі Гололобова Л.І. та Тесленко Н.Г.  разом з вихованцями поклали квіти до  меморіальної дошки Героя України Лелеченко Олександра Григоровича. Бібліотекар Ананко Ольга Олексіївна провела екскурсію для наших дітей в музеї «Дзвони Чорнобиля».

Всесвітні свята, безперечно, мають глобальне значення, оскільки їх відзначають у всьому світі. Більшість свят з’явилося нещодавно. Одним з них є Всесвітній день Землі. Починаючи з 2010 року в наших календарях на міжнародному рівні з’явився знаковий день – Всесвітній день Матері Землі. Наш дитячий садок приєднався до цього заходу. З дітьми старших груп вихователі Гололобова Л.І. та Тесленко Н.Г. провели заняття «Наша квітуча Земля», «Зустріч з інопланетянами на нашій Землі». Потім діти виконали роботу-колаж «Яка красива наша Земля».

Довкілля – це середовище у якому живе людина, саме вона нерозривно пов’язана з тим, що її оточує. Щоденно в нашому дошкільному закладі ми виховуємо у наших вихованців повагу та шанобливе ставлення до навколишнього середовища. У нашому садочку пройшла низка заходів, присвячених Дню довкілля.

Усі ці заходи були здійснені педагогами разом зі своїми вихованцями.

17.04.2019 практичний психолог Рагуцька Олена Петрівна взяла участь у III регіональному фестивалі психологічних інновацій «Психофест інновацій» Напрям 2 « Воркшоп від майстра»

Метою якого було: підвищення професійної майстерності психологів щодо використання арт-технологій для формування емоційної стабільності і відновлення психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах реалізації  концепції НУШ.

Працелюбність – риса особливості, що засвідчує готовність брати участь в корисній діяльності. В нашому дошкільному закладі ми виховуємо дітей працьовитими, які люблять працю, і вміють добре працювати. Вихованці Тесленко Ніни Георгіївни на занятті були кухарями і разом з вихователем приготували дуже смачний вінегрет. Діти працювали з бажанням та пригощали своїх товаришів.